Uroczysta sesja Rady Miejskiej Wałbrzycha z okazji 600-lecia miasta

Za nami uroczysta sesja Rady Miejskiej Wałbrzycha z okazji trwającego 600-lecia miasta!

To wyjątkowa okazja, aby mówić o wielokulturowej i niełatwej historii naszego miasta oraz by podziękować wszystkim, którzy swoją pracą przyczynili się do rozwoju miasta.

Życzę Prezydentowi Romanowi Szełemejowi, Przewodniczącemu Rady Miejskiej Krzysztofowi Kalinowskiemu, wszystkim radnym i mieszkańcom kolejnych lat pełnych nowych inwestycji oraz dumy i satysfakcji!