Za nami uroczysta sesja Rady Miejskiej Wałbrzycha z okazji trwającego 600-lecia miasta!
To wyjątkowa okazja, aby mówić o wielokulturowej i niełatwej historii naszego miasta oraz by podziękować wszystkim, którzy swoją pracą przyczynili się do rozwoju miasta.
Życzę Prezydentowi Romanowi Szełemejowi, Przewodniczącemu Rady Miejskiej Krzysztofowi Kalinowskiemu, wszystkim radnym i mieszkańcom kolejnych lat pełnych nowych inwestycji oraz dumy i satysfakcji!









