Wyjątkowy dzień w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 w Wałbrzychu!
Gdy byłam wiceprezydentką Wałbrzycha marzyłam o tej inwestycji. Niestety wówczas nie mogliśmy liczyć ani na dotacje, ani na środki europejskie. Pozostały tylko plany i marzenia. Dlatego tak bardzo cieszy mnie, że udało się pozyskać środki na jedną z większych modernizacji placówek oświatowych w mieście.
Za nami inwestycja za ok. 18,5 mln zł (w tym ponad 14 mln zł z Funduszy Europejskich), które przeznaczono na:
- termomodernizację budynku
- nowe instalacje
- pompy ciepła
- fotowoltaikę
- nowoczesną salę sportową
- i wiele innych usprawnień, które codziennie poprawiają komfort nauki i pracy dzieci oraz młodzieży.
Gratuluję władzom miasta tej fantastycznej metamorfozy!





