XXXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski

Niestety nie mogłam być osobiście, ale byłam sercem i myślami.

W Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej nr 10 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Wałbrzychu odbył się XXXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski. Tegoroczne hasło „W domu jest najlepiej” idealnie oddaje klimat tego wyjątkowego miejsca. Dzięki wspaniałej kadrze i niesamowitym uczniom ta szkoła naprawdę staje się domem – pełnym ciepła, akceptacji i życzliwości.

Młodzi artyści z całego Dolnego Śląska pokazali dziś ogromny talent i odwagę. Ich występy były piękne i wzruszające.

Cieszę się, że jako posłanka mogłam wesprzeć tę cenną inicjatywę. Serdecznie dziękuję organizatorom za profesjonalne przygotowanie konkursu i tradycyjnie miłe, rodzinne przyjęcie.

Trzymam kciuki za wszystkich uczestników i gratuluję sukcesów!