Wizyta w Strzegomiu

W drodze po Polsce – Gmina Strzegom!

Z przyjemnością odwiedziłam Burmistrza Strzegomia Krzysztofa Kalinowskiego. Rozmawialiśmy o tym, co najważniejsze dla mieszkańców: o rozwoju gminy, infrastrukturze i konkretnych inwestycjach.

Gmina Strzegom realizuje w tym roku rekordowy budżet inwestycyjny – aż 88 milionów złotych! To ogromne środki na drogi, szkoły, przestrzeń publiczną i wiele innych potrzebnych projektów. Cieszę się, że mogę współpracować z takimi dynamicznymi samorządami.

Dziękuję Burmistrzowi za otwartość, konkretną rozmowę i energię, z jaką zmienia Strzegom na lepsze.