Dzisiaj w ramach roboczej wizyty odwiedziłam Jedlinę-Zdrój, aby zobaczyć jeden z najważniejszych projektów uzdrowiskowych w tej gminie i poznać ambitne plany rozwojowe na przyszłość. Dziękuję Ilonie Bujalskiej – Burmistrz Jedliny-Zdroju oraz Krzysztofowi Urbańskiemu – Prezesowi spółki Uzdrowisko Szczawno-Jedlina za spotkanie i wprowadzenie w temat.
Po 6 latach od zamknięcia Domu Zdrojowego, w obiekcie otwarto nowoczesną bazę zabiegową. To pierwszy, bardzo ważny etap przywracania tego historycznego uzdrowiskowego obiektu do pełnej świetności.
Cieszę się ogromnie, że Dom Zdrojowy wraca do mieszkańców i kuracjuszy w zupełnie nowej, nowoczesnej odsłonie. To inwestycja, która realnie wzmacnia nasz uzdrowiskowy potencjał.
Niestety nie mogłam być na oficjalnym otwarciu ze względu na posiedzenie Sejmu, dlatego z wielką przyjemnością nadrabiam zaległości i dziś osobiście zobaczyłam efekty prac.
Gratuluję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu!








