Dyżur poselski

Kolejny dyżur poselski za nami – tym razem skupiony na sprawach mieszkaniowych!

Wraz z radnym Krzysztofem Kalinowskim spotkaliśmy się z mieszkańcami Wałbrzycha, którzy zgłosili problemy związane z mieszkalnictwem.

Podczas dyżuru udzielaliśmy konkretnych porad dotyczących:

– najmu lokali socjalnych i kolejki do mieszkań komunalnych,

– rozliczeń ze spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi,

– ochrony lokatorów przed nieuczciwymi praktykami wynajmu.

Każdy mieszkaniec otrzymał indywidualną ścieżkę działania. Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli i podzielili się swoimi sprawami. Widzimy, jak bardzo potrzebne są takie bezpośrednie spotkania. Mieszkania to jedna z najważniejszych i najtrudniejszych kwestii dla wielu rodzin.

Kolejny dyżur już wkrótce.